zde se nacházíte:
Úvod > Marketing a reklama

MARKETING A REKLAMA

V reklamě a marketingu je důležité
porozumět myšlence a potřebám klienta. 

Náš tým vždy učiní maximum, aby klientovu myšlenku pochopil, rozvinul a dokončil. Výsledkem je spokojený klient.

Grafické návrhy

Cokoliv si vzpomenete. Logem počínaje, ať již firemním či pouze pro jednu konkrétní akci/produkt, přes vytvoření logomanuálů až k firemním dokumentům a veškerým tiskovinám - prostě a jednoduše corporate identity. A k tomu letáky, plakáty, sborníky, bannery, roll upy, booklety a mnoho mnoho dalšího.

Webdesign

Při vytváření webu postupujeme následující tzv. 3 kroků:
i) analýza potřeb klienta,
ii) návrh kreativního grafického zpracování včetně struktury stránek v návaznosti na corporate identity,
iii) programujeme (včetně vytváření animací a jiných aktivních prvků). Web je samozřejmě implementován na redakčním systému, který umožňuje klientovi provádět samostatně úpravy.

Copywriting

Na webu čtou lidé jinak než v tisku a texty určené pro klasická média na webu jednoduše nefungují. Je nutno vytvořit jinou strukturu, formát i rozsah textu. Umíme se vcítit do potřeb klienta a díky tomu se nám daří psát srozumitelně, čtivě a důvěryhodně. Známe základy SEO optimalizace. Navrhneme a zpracujeme samozřejmě také reklamní či marketingové slogany a texty. A nejen to, napíšeme hlavně obchodně úspěšné texty.

Reklamní předměty

Všichni to známe. Potisk tampónový, sítotisk, laserování, gravírování, vypalování, výšivka na: pera, hrnky, luxusní dárky, drobné předměty, textil, plastové a kovové předměty, a mnoho dalšího, co si jen klient vzpomene. A to nejlepší na konec - sladká reklama.